alfa kuşağı anaokulu

HAKKIMIZDA

Okulumuz 2015 yılında kuruldu. Alfa Kuşağı Anaokulu 3-6 yaş arası çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir ortam sunmaktadır.

Deneyimli eğitim kadromuzla çocuklarımızın okul öncesi en iyi şekilde eğitim alması ve yaşamları boyunca unutamayacakları güzel anılar oluşturmak bizim ilk amaçlarımızdır.

Çocuklarımız için sevgi ve heyecan dolu bir ortam sağlayan Alfa Kuşağı Anaokulu, eğitimde en yüksek kalitenin sağlandığı, marka bir kurum olarak siz değerli velilerimizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

MİSYONUMUZ

Çocuklarımızın iç dünyalarına ulaşarak; sanat, bilim, dil, spor gibi becerilerini keşfedip onları doğru ve objektif bir biçimde yönlendirmek bizim ilk amaçlarımızdandır.

Çocuklarımızı ezbere dayalı eğitimden ziyade öğrenebilen, anadilini ve bunun yanında yabancı diller öğrenerek dünya vatandaşı olmayı başaran, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan çocuklar yetiştiren modern bir kurum olmak bizim misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

İçinde bulunduğu toplum için yaşayan ve üreten bireyler yetiştirmek ve veli-öğrenci-öğretmen iş birliği ile geleceğe yön veren ahlaklı bireyler yetiştirmek vizyonumuzdur.

Eğitim anlayışımız, öğrencilerimizin akademik başarılarına ek olarak karakter gelişimine ve kişisel değerlere verdiği öneme dayanır.